„Różowa Pantera i przyjaciele” w Boomerangu

  • Telewizja
Autor: mbog

18 marca na antenę Boomeranga powraca Różowa Pantera. Jak zwykle popisze się ona błyskotliwym intelektem i nie raz utrze nosa swojemu odwiecznemu wrogowi – Nochalowi.

Animowana postać Różowej Pantery po raz pierwszy pojawiła się w czołówce filmu o przygodach inspektora Jacques’a Clouseau z 1963 roku. Dwa lata później powstały pierwsze odcinki kreskówki z tym zwierzakiem w roli głównej. Seria szybko zyskała sympatię szerokiej publiczności.

Wyprodukowana przez Cartoon Network „Różowa Pantera i przyjaciele” jest nowoczesną adaptacją klasycznych losów owej sympatycznej postaci z lat 60. Spin-off przedstawia nastoletnią wersję bohatera i jego obfite w zwroty akcji przygody. Serial jest pełen różnego rodzaju rywalizacji, w których istotne role odgrywają Nochal – główny wróg Pantery, zawsze starający się pokrzyżować jego plany, a także zmyślny Mrówek i jego wróg Mrówkojad.

Odcinki serialu „Różowa Pantera i przyjaciele” będzie można oglądać na kanale Boomerang już od 18 marca. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godzinie 14:00.

Logo Boomerang

Boomerang

Kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System. Stacja kieruje swoje programy do dzieci w wieku 4-7 lat. Boomerang prezentuje lekką i pełną humoru rozrywkę ze znanymi bohaterami. Na antenie stacji można zobaczyć przygody między innymi: Królika Bugsa i Strusia Pędziwiatra.