Stadion FC Barcelona

Rusza nowy sezon LaLiga Santander z Robertem Lewandowskim. Transmisje w Canal+ i Eleven Sports

rafs

W piątek, 12 lipca rusza kolejny sezon ligi hiszpańskiej – LaLiga Santander. Tytułu będzie bronić Real Madryt. Dla polskich entuzjastów ligi interesującymi będą występy Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie. Transmisje będzie można oglądać na kanałach Canal+ i Eleven Sports.

W pierwszy weekend sezonu będzie można obejrzeć po 5 spotkań na kanałach Canal+ i Eleven Sports. Taka sytuacja powtórzy się także w następnych kolejkach. Na antenie Canal+Premium w sobotę o godzinie 21:00 widzowie zobaczą pierwszy mecz Roberta Lewandowskiego w lidze. Będzie to starcie FC Barcelony z Rayo Vallecano. Obrońcy tytułu, czyli Real Madryt przystąpią do gry w niedzielę o godzinie 22:00. Ich rywalami będą na wyjeździe zawodnicy Almerii. Mecz będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports 1.

W drugiej kolejce to Eleven Sports 1 pokaże mecz FC Barcelony. Ich rywalem w niedzielę, 21 sierpnia o godzinie 22:00 będzie Real Sociedad. Stacja planuje wysłać swój zespół komentatorski i ekspercki na Estadio Anoeta, skąd zostanie skomentowane to spotkanie oraz gdzie będzie znajdowało się studio stacji.

W 2021 roku Canal+ i Eleven Sports pozyskali na 5 lat prawa do pokazywania LaLiga Santander.