Ruszają castingi do nowych edycji „Top Model” i „MasterChefa”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN rozpoczęła poszukiwania uczestników do kolejnych sezonów swoich programów. Ruszył casting do dziesiątej edycji „Top Model”, a także do dziesiątego sezonu „MasterChefa”.

Do programu „Top Model” poszukiwane są osoby, które chciałyby zostać modelem lub modelką. Ponadto uczestników cechować powinna ciekawa osobowość, determinacja, odwaga, charyzma i kreatywność. W kolejnej edycji kandydatów ponownie oceniać będą Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Program poprowadzi Michał Piróg. Chętni do udziału w programie mogą wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej „Top Model”.

Casting do kolejnej edycji programu „MasterChef” również odbędzie się online. Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz dziesiąty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Najlepsi zawalczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę dziesiątego polskiego MasterChefa. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej programu. O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko. Zgłaszać można się do 25 kwietnia.

MasterChef
Jurorzy i zwyciężczyni 9. edycji programu „MasterChef” – fot. TVN Grupa Discovery