Serial Nieobecni

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Player Original – „Nieobecni”

mbog

Pod koniec 2020 roku w serwisie Player.pl zostanie udostępniony nowy serial „Nieobecni”. Fabuła produkcji toczy się wokół tajemniczego zaginięcia całej rodziny.

Bohaterką „Nieobecnych” jest Mila Gajda (w tej roli Justyna Wasilewska), ciesząca się uznaniem tancerka i performerka, która przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu kobieta odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach.

Wszystko wskazuje na to, że rodzinne przygotowania do wigilijnej kolacji zostały gwałtownie przerwane. Mijają kolejne godziny, mieszkańcy Kasprowa zasiadają już do wieczerzy bożonarodzeniowej, a bliscy Mili wciąż nie wracają. Dziewczyna na własną rękę zaczyna szukać wskazówek. I nagle okazuje się, że nikt z sąsiadów nic nie widział, ani nie słyszał.

„Nieobecni” to przede wszystkim pełna emocji historia o tym, co w życiu każdego z nas najważniejsze, czyli o relacjach z rodziną. Na ile naprawdę znamy tych których kochamy? Dodatkowo pojawia się intrygujący wątek śledczy związany z tajemniczym zniknięciem rodziny głównej bohaterki. Myślę, że siłą naszego serialu jest nie tylko intrygująca i wciągająca opowieść, ale także niejednoznaczne, bardzo wyraziste postaci. Cieszę się, że to właśnie w „Nieobecnych” debiutuje w swojej pierwszej głównej roli serialowej świetna aktorka, do tej pory bardziej kojarzona z filmem i teatrem, Justyna Wasilewska – powiedziała Katarzyna Czarnecka, producentka serialu.

Twórcy najnowszej produkcji Player Original „Nieobecni” inspirowali się prawdziwymi historiami zaginięć ostatnich lat w Polsce. Zagadka rodziny Gajdów łączy w sobie elementy obyczajowe z wątkiem śledczym. Zdjęcia realizowane są od kilku tygodni w Warszawie i okolicach.

Justynie Wasilewskiej partnerować będzie Piotr Głowacki, który wcieli się w rolę podkomisarza z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, Filipa Zacharę. W serialu widzowie zobaczą także Danutę Stenkę, Annę Dymną, Izabelę Kunę, Grzegorza Damięckiego, Łukasza Garlickiego i Marię Kanię.

Premiera pierwszego, składającego się z 10 odcinków, sezonu jeszcze w tym roku w Playerze. Na antenę TVN serial „Nieobecni” trafi w 2021 roku.