Serial „Bez skrupułów” w specjalnym pakiecie w Ipla TV

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

W serwisie Ipla TV udostępniono nowy serial „Bez skrupułów”. Produkcja dostępna jest w specjalnym pakiecie.

„Bez skrupułów” jest serialową adaptacją filmu Solid Gold”. Opowiada o akcji rozpracowania grupy przestępczej zajmującej się budowaniem ogromnej piramidy finansowej. Twórcy filmu inspirowali się kulisami afery Amber Gold.

Kaja Miller (Marta Nieradkiewicz) jest młodą policjantką. W wyniku nieudanej akcji zostaje porwana i gwałcona. Udaje jej się jednak uciec z rąk oprawców. W raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Po ośmiu latach od tych zdarzeń do Gdyni ściąga ją jej były szef, Nowicki (Janusz Gajos), oficer CBŚ. Stoi on na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Tropy prowadzą do nieuczciwego biznesmena Kaweckiego (Andrzej Seweryn), który wykorzystuje polityczne znajomości do ochrony własnych interesów.

Reżyserem „Solid Gold” jest Jacek Bromski. W produkcji występują również Danuta Stenka, Piotr Stramowski, Olgierd Łukaszewicz, Artur Żmijewski, Mateusz Kościukiewicz, Krzysztof Stroiński, Ewa Kasprzyk, Andrzej Zieliński i Maciej Maleńczuk. Za produkcję odpowiada Akson Studio.

Pakiet „Bez skrupułów” można kupić w cenie 20 złotych za 30-dniowy dostęp. Serial liczy 5 odcinków. Produkcję będzie można obejrzeć jesienią na antenie Telewizji Polsat.