Serialowa adaptacja filmów „Bad Boy” i „Mayday” w specjalnych pakietach w Ipli

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

22 sierpnia w serwisie Ipla TV udostępniono serialowe wersje filmów „Bad Boy” i „Mayday”. Produkcje są dostępne w ramach pakietów z dostępem na 30 dni w cenie 20 złotych.

Bad Boy

Film w reżyserii Patryka Vegi opowiada o patologiach w polskich klubach piłkarskich. Produkcja dotyczy powiązań z mafią, gangsterami, ustawianiem meczy i agresji na stadionie.

Główny bohater – Paweł (w tej roli Antoni Królikowski) jest członkiem kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski). Jednak bezkarność Pawła kończy się, gdy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr (Maciej Stuhr), doświadczony glina i jednocześnie brat, postanawia wyciągnąć go z celi. Wspiera go w tym dziewczyna, Ola (Katarzyna Zawadzka) – adwokat znajdująca paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i rozpoczyna serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń.

4-odcinkowy mini serial „Bad Boy” został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już „Bad Boya” w kinie. „Bad Boy” w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej 4-odcinkowej opowieści. W serialu pojawi wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej – można przeczytać w opisie pakietu.

Film „Bad Boy” trafił do kin w 21 lutego 2020 roku.

Mayday

Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów. Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy.

Pewnego dnia Janka spotykają dodatkowe kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz).

Film trafił do kin 10 stycznia 2020 roku.