Serial Paulina przeniesiony do Szóstki

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

18 lutego br. serial „Paulina”, dotychczas emitowany na antenie TV4, został przeniesiony do Szóstki. Telenowelę można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TV6.

Serial „Paulina” wcześniej pojawiał się w Czwórce o godzinie 16:00. Na antenie TV4 wyemitowano 22 odcinki telenoweli. Od poniedziałku pokazuje ją telewizja TV6 – nie przerywając ciągłości emisji, czyli od 23 odcinka. W zamian w Czwórce jest emitowany amerykański serial „Gliniarz i prokurator”.

„Paulina” to meksykańska telenowela z 1998 roku. Serial opowiada historię Pauliny i Paoli – sióstr bliźniaczek, które w dzieciństwie zostały rozdzielone. Paola wychowała się w luksusie, a Paulina musiała mieszkać w ubogiej chatce. Mają zupełnie inne charaktery, choć nie różni je wygląd. Po latach kobiety przypadkowo się spotykają. Paola zmusza Paulinę, aby ta na rok zastąpiła ją w roli żony i matki.

W rolę Pauliny i Paoli wcieliła się Gabriela Spanic. W serialu pojawiają się również: Fernando Colunga, Jessica Jurado, Chantal Andere oraz Giovan D’Angelo. Telenowelę o oryginalnym tytule „La Usurpadora” wyprodukowała Televisa, zrealizowano 102 odcinki.