Doniesienia

Serwis Player.pl rezygnuje z formatu „Doniesienia”

mbog

Platforma streamingowa Player.pl, po emisji pierwszego odcinka programu satyrycznego „Doniesienia”, podjęła decyzję o wycofaniu formatu z usługi.

Program „Doniesienia” był fikcyjnym serwisem informacyjnym, którego scenariusz powstawał w oparciu o aktualne wydarzenia. W rolę prowadzących wcielili się Laura Breszka i Kamil Pruban. Ponadto w programie mieli wystąpić Helena Ganjalyan oraz Szymon Mysłakowski. Ważnym elementem formatu było parodiowane znanych postaci życia politycznego, społecznego, kulturalnego i towarzyskiego.

Parodia Jarosława Kaczyńskiego
W pierwszym odcinku zostali sparodiowani Jarosław Kaczyński i Radosław Majdan (w obie role wcielił się Michał Zieliński) – fot. Player.pl / TVN

Pierwszy odcinek „Doniesień” można było oglądać od 21 czerwca. Kolejny miał zostać udostępniony w piątek, 26 czerwca – przed rozpoczęciem ciszy wyborczej.

Na ten moment nie ma decyzji o powrocie programu do serwisu. Nieustannie testujemy nowe formaty, szukamy nowych pomysłów i pracujemy nad nowymi programami, które będą cieszyć, bawić i wzruszać – informuje Marta Jerzykowska z Biura Prasowego TVN Discovery Polska.

Platforma Player.pl kontynuuje emisję reality show z gwiazdami mediów społecznościowych – „Fame czy Shame”.