Player+

Autorskie projekty oraz amerykańska edycja „Hotel Paradise” od czerwca w Playerze

mbog

Od 20 czerwca w serwisie streamingowym Player.pl będą publikowane odcinki amerykańskiej edycji reality show „Hotel Paradise”. Ponadto platforma przygotowała dla użytkowników dwa nowe projekty – „Doniesienia” oraz „Fame czy Shame”.

Hotel Paradise

W 2019 roku jedenastu młodych singli zamieszkało w luksusowej willi w Dolnej Kalifornii w Meksyku. Wraz z przyjazdem rozpoczęła się gra, dzięki której można wyjechać z rajskiego kurortu z 250 tysiącami dolarów. Każdego tygodnia jeden gracz, który pozostawał singlem, opuszczał hotel. Dlatego uczestniczy mieli zaledwie kilka dni, aby połączyć się w pary, które przetrwają próby i wyzwania, aż do finału. Amerykańską edycję show „Hotel Paradise” prowadzi celebrytka i kreatorka mody Kristin Cavallari.

„Hotel Paradise” jest formatem, który można oglądać również w Polsce. 24 lutego telewizja TVN 7 rozpoczęła emisję pierwszej edycji show. Stacja zrealizowała również drugi sezon programu. Pierwotnie nadawca planował emitować odcinki od 20 kwietnia. Polską wersję „Hotelu Paradise” prowadzi Klaudia El Dursi.

Pierwszy odcinek „Hotelu Paradise USA” w sobotę, 20 czerwca w Playerze.

Doniesienia

Serwis Player.pl udostępni użytkownikom również nowy format – fikcyjny program informacyjny, którego scenariusz powstaje w oparciu o aktualne wydarzenia. W rolę prowadzących wcielą się Laura Breszka, Helena Ganjalyan, Kamil Pruban i Szymon Mysłakowski. W programie parodiowane będą znane postaci życia politycznego, społecznego, kulturalnego i towarzyskiego.

„Doniesienia” to odważny program satyryczny. W czasach, w których informacje zalewają nas z każdej strony, wszystkim przyda się spojrzenie na nie z lżejszej perspektywy. Stąd pomysł na nową produkcję Player Original – poinformował Bartłomiej Główczyński, dyrektor programowy Player.pl.

Pierwszy odcinek „Doniesień” 21 czerwca o godzinie 10.00 w serwisie Player.pl.

Fame czy Shame

25 czerwca ruszy nowy program Player Original, w którym 10 gwiazd internetu spędzi osiem tygodni pod jednym dachem. Uczestniczy codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie „Fame” – otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej „Shame”. Wykonywanie zadań będą utrudniać goście – osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi.

W programie wystąpią między innymi: Łukasz „Blondino” Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała i Marta Rentel. W przeciwieństwie do innych formatów tego typu gwiazdy „Fame czy Shame” nie zostaną odcięci od świata zewnętrznego.

@filipzabielski

No i co zaskoczeni? ☺️ Pamiętajcie aby nigdy się nie poddawać i ciężko pracować, wtedy sukces gwarantowany ❤️

♬ dźwięk oryginalny – filipzabielski

Program jest produkcją oryginalną serwisu Player tworzoną we współpracy z agencja DDOB. Emisja od 25 czerwca w Player.pl.