Lombard. Życie pod zastaw 7

Siódmy sezon serialu „Lombard. Życie pod zastaw” jesienią w TV Puls

mbog

Rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Premiera w TV Puls jest zaplanowana na jesień.

Od początku czerwca ekipa pracuje, aby dokończyć przerwane przez pandemię zdjęcia do szóstego sezonu. Natomiast w lipcu Studio A i Telewizja Puls rozpocznie prace na planie do nowego, siódmego sezonu produkcji.

W nowym sezonie Lombard odwiedzi m.in. mężczyzna, który kupi perkusję, ale w zamian zastawi masażer swojej żony. Z kolei inny klient przyniesie piękną, grawerowaną flintę bractwa kurkowego. Pracowników Lombardu zaskoczy też wizyta chłopca, który będzie chciał sprzedać pistolet na wodę.

Będzie się również działo w życiu głównych bohaterów. O Mariusza upomni się jego przeszłość agenta specjalnego. Lolek – za sprawą źle ulokowanych uczuć, znajdzie się w centrum afery kryminalnej. Maciek odkryje nowe niebezpieczne hobby. Z kolei właściciel lombardu Kazimierz i jego żona Beata zaangażują się w działalność charytatywną, a Ziutek, który prowadzi własną firmę remontową, przyjmie duże zlecenie.

W serialu występują m.in.: Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas, Rita Weinar, Michał Chorosiński, Jerzy Górski, Maciej Gisman oraz Henryk Gołębiewski. Siódmy sezon będzie liczył 48 odcinków.

Zbigniew Buczkowski i Michał Chorosiński
W nowym sezonie ponownie zobaczymy Michała Chorosińskiego (serialowy Mariusz) i Zbigniewa Buczkowskiego (właściciel Lombardu, Kazimierz) – fot. TV Puls / Paweł Jakubek

„Lombard. Życie pod zastaw” to polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Bohaterami serialu są: właściciel lombardu Kazimierz, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie stanowią wątki kolejnych odcinków.