Siostry Szydłowskie wygrały „The Voice Senior”. Startuje „The Voice Kids”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Widzowie TVP 2 zdecydowali, że pierwszą edycję talent-show „The Voice Senior” wygrały siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak. Natomiast 1 stycznia stacja rozpocznie emisję nowego sezonu programu dla utalentowanych dzieci – „The Voice Kids”.

„The Voice Senior” wygrały Siostry Szydłowskie

W pierwszej części finałowego odcinka „The Voice Senior” na scenie zaśpiewali: Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z teamu Alicji Majewskiej, Władysław Jarecki i Kazimierz Kiljan z ekipy Marka Piekarczyka oraz siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski, którzy trafili do drużyny Urszuli Dudziak. Do drugiego etapu – ścisłego finału, decyzją trenerów, przeszli Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki oraz siostry Szydłowskie.

W wyniku głosowania SMS-owego, pierwszą edycję talent-show dla seniorów wygrały siostry Szydłowskie. Elżbieta, Krystyna i Jolanta w finałowym odcinku wykonały trzy utwory: „Sing, Sing, Sing (With a Swing)” The Andrews Sisters, „Kwiat Jednej Nocy” zespołu Alibabki i „The Shoop Shoop Song (It’s In His Kiss)” Betty Everett.

Siostry Szydłowskie zdobyły tytuł Najlepszego Głosu w Polsce wśród seniorów, 50 tysięcy złotych i wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Ponadto obecny w studiu Prezes Zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski, zapowiedział, że Elżbieta, Krystyna i Jolanta wystąpią podczas „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem. 

The Voice Senior

The Voice Senior

Program, w którym biorą udział muzykalne osoby po 60. roku życia. Talent-show jest emitowane na antenie TVP 2. Pierwsza polska edycja rozpoczęła się w grudniu 2019 roku. "The Voice Senior" jest modyfikacją talent-show "The Voice of...".

Trzecia edycja „The Voice Kids”

Widzowie TVP 2 od 1 stycznia będą mogli oglądać kolejną edycję „The Voice Kids”. W programie występuje utalentowana muzycznie młodzież – osoby w wieku 8-15 lat. Pierwszą polską edycję wygrała Roksana Węgiel, a drugą Ania Dąbrowska.

Castingi do trzeciej edycji „The Voice Kids” odbywały się w czerwcu 2019 roku. W fotelach trenerskich ponownie pojawią się Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Talent-show poprowadzą Tomasz Kammel oraz debiutująca w tej roli w programie Ida Nowakowska.

Pierwsze dwa odcinki „The Voice Kids” zostaną wyemitowane wyjątkowo w środę, 1 stycznia o godzinie 20:05 w TVP 2. Kolejne „Przesłuchania w ciemno” będzie można oglądać w soboty – począwszy od 4 stycznia – o godzinie 20:05.