Specjalne pasmo z muzyką zespołu ABBA oraz konkurs w Stars TV

  • Telewizja
  • Canal+
  • Polsat Box
Autor: mtom

W piątek, 5 listopada od godziny 18:00 rozpocznie się specjalne, czterogodzinne pasmo „ABBA HITS”. W tym samym czasie potrwa specjalny konkurs dla widzów stacji.

Legendarna szwedzka grupa po niemal 40 latach przerwy wydaje nowy album studyjny. Na krążku znajdzie się 10 nowych kompozycji. Nagrania odbyły się w sztokholmskim studiu Riksmixningsverket należącym do Benny’ego Anderssona. Z tej okazji, kanał muzyczny Stars TV od 18:00 do godziny 22:00 będzie grał wyłącznie przeboje tej szwedzkiej formacji, a na widzów na Facebookowym profilu będzie czekał specjalny konkurs , w którym będzie można wygrać najnowszy krążek zespołu.

Zagramy ponad 40 piosenek, w tym 8 z nowego albumu Voyage. Patronem programu jest Universal Music Polska, który ufundował kilkadziesiąt płyt Voyage, które będą rozdawane w trakcie programu na oficjalnym fanpage stacji  – komentuje Mariusz Wójcicki, dyrektor Stars TV w rozmowie z omediach.info

Powrót Abby po 40 latach

Oprócz nowego albumu, zespół ruszy również ze specjalnym cyklem koncertów „ABBA Voyage”, który rozpocznie się 27 maja 2022 roku w specjalnie wybudowanym obiekcie, który znajduje się w Elizabeth Olympic Park w Londynie i pomieści 3000 widzów.