Startuje Max. Kasia Nosowska napisała piosenkę na zlecenie Warner Bros. Discovery

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

11 czerwca w Polsce ruszy platforma Max. Serwis zastąpi działający od niedawna HBO MAX.

W ramach platformy Max użytkownicy będą mieli dostęp do treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024, a także oferty produkcji lokalnych z TVN.

W dniu startu, 11 czerwca w serwisie zostanie udostępniony ostatni sezon serialu „Skazana”. Wcześniej produkcja była premierowo publikowana w Player.pl. 17 czerwca w Maxie zadebiutuje drugi sezon światowego hitu „Ród smoka”.

Platforma będzie oferowała trzy pakiety. Podstawowy umożliwi dostęp do biblioteki z reklamami. Pakiet Standard będzie bez reklam, produkcje w jakości Full HD, a ponadto z możliwością pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline. Natomiast pakiet Premium umożliwi oglądanie wybranych produkcji w jakości 4K i ze dźwiękiem Dolby Atmos, a także pobranie do 100 tytułów. Jako dodatkowy oferowany będzie pakiet Kanały TV i Sport.

Kasia Nosowska śpiewa dla Maxa

W ramach działań wspierających wprowadzenie marki na rynek, Max zaprosił do współpracy Katarzynę Nosowską. Tak powstała piosenka „Tylko to co chcę”. Jak informuje Warner Bros. Discovery, tekst utworu oddaje w pełni to co Max ma do zaoferowania swoim oglądającym. Do piosenki został zrealizowany teledysk w reżyserii i według scenariusza Jacka Kościuszko. Materiał powstał w studio TVN XR w Sękocinie.

Max startuje w Polsce 11 czerwca.