Superstacja rezygnuje z emisji programów na żywo

  • Telewizja
  • Tylko u nas
  • Polsat
Autor: mbog

Do 18 czerwca telewizja Superstacja będzie nadawać regularny program na żywo – dowiedział się portal omediach.info. W kolejnych dniach stacja prezentować będzie wyłącznie audycje powtórkowe.

Na antenie Superstacji od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 19:00 emitowane są premierowe programy, między innymi: „SuperNews”, „Z pierwszej strony” i „SuperTemat”. Od 19 czerwca w ramówce stacji znajdą się wyłącznie powtórki, aż do momentu uruchomienia nowego kanału – Wydarzenia 24.

Grzegorz Jankowski poza strukturami stacji Wydarzenia 24

Z nieoficjalnych informacji portalu omediach.info wynika również, że Grzegorz Jankowski, dotychczasowy dyrektor Superstacji, nie będzie odpowiedzialny za telewizję Wydarzenia 24. Pozostanie on jednak na stanowisku do końca nadawania kanału pod marką Superstacja. Nowa stacja znajdzie się w strukturach Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Telewizja Wydarzenia 24 ma ruszyć we wrześniu br. W ramówce kanału mają się znaleźć przede wszystkim serwisy informacyjne. Stacja ma zrezygnować z dotychczasowego formatu Superstacji, w którym pojawiało się więcej sensacyjnych tematów i tematyki społecznej.