Sześć nowych kanałów w WP Pilot

  • Telewizja
Autor: mbog

Do oferty WP Pilot, platformy umożliwiającej oglądanie telewizji w internecie, dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network HD, Boomerang HD i TNT HD. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również kanały grupy Polcast Television: Tele5 HD oraz Polonia1.

Do bezpłatnego pakietu dołączyły stacje Polcast Television. Tele5 nadaje przede wszystkim programy rozrywkowe. Obok produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje też autorskie programy publicystyczne i kulturalne. Ponadto użytkownicy WP Pilot mogą już oglądać jedną z najstarszych polskich telewizji komercyjnych – Polonia1.

Pakiet podstawowy uzupełniły kanały CNN oraz Cartoon Network. CNN jest jedną z najpopularniejszych stacji informacyjnych na świecie. Kanał dostarcza newsy przez 24 godziny na dobę. Natomiast Cartoon Network to znany globalnie kanał z animacjami dla dzieci w wieku 6–12 lat, który od 20 lat bawi kolejne pokolenia polskich widzów.

Natomiast użytkownicy pakietu rozszerzonego mogą oglądać także stacje Boomerang oraz TNT. Boomerang oferuje dziewczętom i chłopcom w wieku 4–7 lat mieszankę ulubionych i zabawnych kreskówek. TNT uzupełnia ofertę kanałów filmowo-serialowych platformy internetowej. W ramówce stacji są najpopularniejsze filmy studia Warner Bros. i innych hollywoodzkich wytwórni.

W ofercie WP Pilot są kanały ogólnotematyczne, filmowe, sportowe oraz dziecięce. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV. Kanały telewizyjne w ramach aplikacji są dostępne dla Polaków w całej Unii Europejskiej.