Czwarty sezon „Tacy jesteśmy” w lipcu na FOX

  • Telewizja
Autor: mbog

5 lipca telewizja FOX rozpocznie emisję nowego, czwartego sezonu serialu „Tacy jesteśmy”. Produkcja przedstawia losy rodziny Pearsonów na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

„Tacy jesteśmy” („This Is Us”) to historia trójki rodzeństwa: Kevina, Kate i Randala, którzy pomimo tragedii, która ich spotkała, starają się odnaleźć w otaczających ich świecie. Serial przeplata teraźniejszość z wątkami z przeszłości.

Kolejny sezon rozpoczyna się wyprawą do przeszłości – spotkania Jacka z rodzicami Rebekki. Następnie widzowie zobaczą, jak Jack i Rebecca zabierają dzieci na miejski basen. Dochodzi tam do konfliktu między rodzeństwem. Nieoczekiwane sploty akcji i liczne retrospekcje odkrywają przed widzami nowe rodzinne tajemnice.

Myślę, że widzowie dostaną wreszcie wiele odpowiedzi na pytania, które nie dawały im do tej pory spokoju. Wyjaśni się wiele szczegółów dotyczących relacji pomiędzy Kevinem a Randallem. I oczywiście, jak zawsze w finałowych odcinkach, przygotowaliśmy kilka naprawdę zaskakujących zwrotów akcji. Jestem przekonany, że widzowie nie mogliby ich przewidzieć, chyba że ukrywali się pod stołem w pokoju naszych scenarzystów – poinformował Isaac Aptaker, główny scenarzysta serialu „Tacy jesteśmy”.

W czwartym sezonie występują Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan oraz Jon Huertas.

Poprzedni sezon serialu był premierowo emitowany latem 2019 roku.

„Tacy jesteśmy” będzie można oglądać od 5 lipca, w niedziele o godzinie 20:15 na FOX. Emisja po dwa odcinki.

Logo FOX

FOX

Kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym między innymi z amerykańskich wytwórni. Oferta kanału FOX jest kierowana do każdego widza i miłośnika każdego gatunku. Stacja pokazuje seriale obyczajowe, kryminalne, akcji, grozy oraz produkcje science fiction.