Telewizja Polska zmienia porę emisji show „Dance Dance Dance”. W piątki kabarety

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Trzecia edycja tanecznego show „Dance Dance Dance” będzie emitowana o nowej porze. Program będzie można oglądać w sobotnie wieczory.

Dotychczasowe cztery odcinki „Dance Dance Dance” emitowano w piątki. Od 24 kwietnia taneczne zmagania uczestników widzowie będą mogli oglądać w soboty o godzinie 20:00. Wcześniej w tym paśmie był emitowany program „The Voice Kids”.

W programie gwiazdy odwzorowują choreografie z teledysków znanych na całym świecie. W każdym odcinku duety prezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Wszystko na multimedialnej scenie, która łączy świat realny z rozszerzoną rzeczywistością. Główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.

W piątym odcinku na scenie zmierzą się cztery duety: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Z programem pożegna się jedna para.

Dotychczas z programu odpadły dwa duety. Trzeci odcinek był ostatnim dla Małgorzaty Opczowskiej i Roberta El Gendy. Tego samego wieczoru ze względu na problemy zdrowotne pożegnali się również Olga Łasak i partnerujący jej Paweł Cieślak.

„Dance Dance Dance” będzie można oglądać w soboty o godzinie 20:00 w TVP 2.

„Kabaret. Super Show Dwójki” w piątki

Od 23 kwietnia program „Kabaret. Super Show Dwójki” będzie emitowany w piątki o godzinie 20:35. Dotychczas w tym paśmie można było oglądać taneczne show „Dance Dance Dance”. Ponadto tego dnia na antenie telewizyjnej Dwójki zadebiutuje program „Centralne biuro humoru”. Formacja Chatelet w każdym z odcinków zaaranżuje dialogi i sytuacje, które będą nawiązaniem do klasycznych skeczy z archiwów TVP. Ponadto w programie pojawią się archiwalne występy kabaretowe.