Koronawirus na planie „Dance Dance Dance”. Telewizja Polska przesuwa premierę show

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

5 marca widzowie telewizyjnej Dwójki mieli obejrzeć pierwsze odcinki kolejnej edycji „Dance Dance Dance”. Jednak tego dnia stacja pokaże premierowo talent show „The Voice Kids”. Jak podał Pudelek, powodem zmiany w ramówce jest koronawirus na planie tanecznej produkcji.

28 lutego portal Pudelek.pl poinformował, że nagrania trzeciej edycji „Dance Dance Dance” zostały wstrzymane. Według informatorów serwisu na planie pojawiły się przypadki zarażenia koronawirusem. Wyniki testów dały pozytywny wynik zarówno wśród tancerzy, jak i u uczestników show. Informacje te potwierdza Telewizja Polska.

Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2 – informuje nadawca w komunikacie.

2 marca wprowadzono zmiany w piątkowej ramówce TVP2. Nadawca zrezygnował z emisji dwóch pierwszych odcinków „Dance Dance Dance”. Zamiast tego programu widzowie Dwójki zobaczą premierowe odcinki czwartej edycji „The Voice Kids”. Bez zmian pozostanie sobota emisja talent show, z tym że wówczas stacja pokaże kolejne „Przesłuchania w ciemno”.

Trzecia edycja „Dance Dance Dance” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Emisja pierwszych odcinków w marcu 2021 roku.

W programie „Dance Dance Dance” znane osoby odwzorowują choreografie z teledysków znanych na całym świecie. W trzeciej edycji biorą udział: Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Ola Nowak i Damian Kordas. W jury zasiadają Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Uczestnicy Dance Dance Dance 3
W połowie lutego ruszyły nagrania do trzeciej edycji „Dance Dance Dance” – fot. TVP / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała