Czwarta edycja „The Voice Kids” od 27 lutego w TVP2

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

27 lutego TVP 2 rozpocznie emisję kolejnej edycji talent show „The Voice Kids”. Program ponownie prowadzić będą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.

W „The Voice Kids” poszukiwany jest najlepszy głos wśród dzieci. W programie mogą wziąć udział muzykalnie uzdolnione osoby w wieku 8-14 lat. Casting do czwartej edycji rozpoczął się w maju 2020 roku. W fotelach trenerskich ponownie pojawią się Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron.

Pierwszą edycję talent show wygrała Roksana Węgiel, drugą Ania Dąbrowska, a w trzeciej zwyciężył Marcin Maciejczak.

Nowy komentator

W czwartej odsłonie „The Voice Kids” nie pojawi się Jan Dąbrowski, który wspólnie z Antkiem Scardiną był komentatorem. Janek przemierzał także Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do występu na muzycznej scenie show.

„The Voice Kids” to cudowny program, pełen emocji i niesamowitych talentów, który wprowadził mnie do świata telewizji, dając mi ogromną dawkę edukacji. Na nowo poczułem miłość do muzyki, na nowo poczułem dziecięcą radość oraz nauczyłem się nowych rzeczy, poznając cudownych prowadzących, trenerów, producentów, operatorów. Mógłbym teraz kolejno wymieniać te osoby, ale to nie miejsce na rozległe rozprawki. W skrócie – dziękuję Wam koledzy z branży za te dwie piękne edycje. Niestety w tym roku nie uda mi się być częścią tak cudownej sprawy jak „The Voice Kids” – mówi Jan Dąbrowski.

W nowej edycji do Antka Scardiny dołączy Oliwier Szot, który był uczestnikiem drugiej odsłony muzycznego talent show.

Premierowe odcinki „The Voice Kids” będzie można oglądać w soboty od godziny 20:00 w TVP 2, od 27 lutego.