„The Office PL 2” od listopada w CANAL+ online. Zobacz trailer sezonu

  • Telewizja
  • Canal+
  • Serwisy wideo
Autor: mab

4 listopada w usłudze CANAL+ online zostanie udostępniany drugi sezon serialu „The Office PL”. Użytkownicy serwisu tego dnia będą mogli obejrzeć cały, dwunastoodcinkowy sezon.

Produkcja prezentuje pracowników Kropliczanki – siedleckiego producenta wody mineralnej. Widzowie w serialu obserwują świat korporacyjnych absurdów, a także plejadę nietuzinkowych bohaterów. Ponownie w obsadzie znaleźli się między innymi Michał Holc (Piotr Polak), Patrycja Kowalska (Vanessa Aleksander) i Darek Wasiak (Adam Woronowicz).

Dobrze napisane postacie to klucz do sukcesu tego serialu. Polski odbiorca widzi lekkie nawiązania do anglojęzycznych bohaterów, ale nie są one ich kopiami. Udało nam się stworzyć unikalne wersje polskich odpowiedników Michaela czy Dwighta, które bardzo szybko zdobyły sympatię wśród widzów. W drugim sezonie zobaczymy znacznie więcej historii związanych z najpopularniejszymi postaciami – mówi Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych CANAL+ Polska.

Gościnnie w nowych odcinkach wystąpi m.in. Maciej Musiałowski. Głównym wątkiem drugiego sezonu będzie rywalizacja Michała i Patrycji o posadę w warszawskiej centrali firmy. Obydwoje będą prześcigać się w pomysłach, by zaimponować centrali, a przy okazji, wpędzić w zażenowanie swoich podwładnych.

Nie zabraknie też nowych, stałych bohaterów. Kropliczankę opuścił Franek, który wyjechał na podbój stolicy. Na jego miejsce przychodzi Adam, znajomy Asi z lat szkolnych. Z kolei Gosię, która przebywa na urlopie macierzyńskim, zastąpi nowa koleżanka, Marzena.

„The Office PL 2” od 4 listopada w CANAL+ online.

Comedy Central pokaże pierwszy sezon

Rok po premierze w CANAL+ online i CANAL+ Premium, kanały grupy Paramount Global rozpocznę emisję pierwszego sezonu produkcji. Premierowo serial będzie emitowany w Comedy Central w poniedziałki, od 24 października. Dzień później „The Office PL” pokazywać będzie stacja Polsat Comedy Central Extra.