„The Office PL 2” wkrótce w CANAL+ online. Ruszyły prace na planie serialu

  • Telewizja
  • Canal+
  • Serwisy wideo
Autor: mab

Jesienią 2022 roku użytkownicy platformy CANAL+ online będą mogli śledzić dalsze przygody pracowników „Kropliczanki”. Ruszyły zdjęcie do drugiego sezonu serialu „The Office PL”.

W główne role ponownie wcielą się między innymi Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz i Kornelia Strzelecka. Oprócz postaci znanych z pierwszej serii widzowie zobaczą także nowych bohaterów zagranych przez Darię Widawską i Rafała Kowalskiego.

Reżyserem odpowiedzialnym za drugi sezon „The Office PL” niezmiennie pozostaje Maciej Bochniak, który zrealizuje scenariusze autorstwa Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. W gronie producentów znajdują się również Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

Przyznam że powrót na plan „The Office PL” to dla mnie szczególny moment bo udało nam się zbudować fenomenalny, kreatywny zespół i ten potencjał się sprawdził. Pracujemy na fantastycznych scenariuszach ale zostawiamy też aktorom pewien margines, przestrzeń na improwizację. Ten rodzaj kontrolowanej wolności przy interpretacji scen i dialogów świetnie się sprawdza przy tak abstrakcyjnym, specyficznym humorze który jest znakiem jakości tej produkcji. W II sezonie na pewno podniesiemy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, co nakręca mój entuzjazm. Jak mawia serialowy Darek „Czołem pracy!” – informuje Maciej Bochniak, reżyser obu sezonów polskiej wersji.

Premiera drugiego sezonu „The Office PL” jesienią w CANAL+ online.