Martyna Gąsak wygrała „The Voice Kids 6”

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mab

Martyna Gąsak wygrała szóstą edycję show „The Voice Kids”. Zwycięzczyni otrzymała statuetkę oraz 50 tysięcy złotych.

Martyna Gąsak jest otwartą i pełną optymizmu 14-latką. Przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w przedszkolu, a na scenie zadebiutowała w wieku 6 lat. Obecnie swoje umiejętności wokalne rozwija w elbląskim studiu wokalnym. Poza śpiewem interesuje się wizażem i w wolnym czasie tworzy kolorowe makijaże.

W finale „The Voice Kids 6” wystąpili Marysia Stachera, Pola Płowiak i Miłosz Zarzeka z drużyny Cleo; Ania Laskowska, Marcel Tułacz, Kinga Kipigroch od Tomsona i Barona, a także Martyna Gąsak, Leon Olek i Miłosz Skierski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Drugie miejsce i 30 tysięcy złotych zdobyła Marysia Stachera, a na trzecim miejscu uplasował się Marcel Tułacz (20 tysięcy złotych).

Finaliści The Voice Kids 6
fot. TVP

Finał „The Voice Kids” prowadzili Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, a także Oliwier Szot i Antoni Scardina. Poprzednie edycje show wygrali m.in. Roksana Węgiel, Sara James oraz Marcin Maciejczak.

Casting do nowej edycji

Już 1 maja ruszy internetowy casting do kolejnej, siódmej już edycji „The Voice Kids”. Ponadto Telewizja Polska ogłosiła, że rozpoczyna poszukiwania uczestników do „The Voice of Poland” i „The Voice Senior”.