Tomkowicz i Opyrchał w popołudniowej audycji. Jesień w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

2 września do ramówki RMF FM powróciły znane słuchaczom audycje, część z nich w nowej odsłonie. Ponadto stacja rozpoczyna świętowanie 30-lecia istnienia.

Mateusz Opyrchał w „Lepszej połowie dnia”

Po wakacjach powraca trio ze „Wstawaj, szkoda dnia”. Przemysław Skowron, Mariusz Kałamaga oraz Tomasz Olbratowski ponownie budzą słuchaczy RMF FM od godziny 5:30. Bez zmian o godzinie 7:50 Olbratowski prezentuje autorski felieton, a po 8:00 Robert Mazurek rozmawia z politykami. We wrześniu ponownie będzie można wygrać 10 tysięcy złotych w konkursie „Twój szczęśliwy PESEL”. Tym razem, w związku ze świętowaniem 30-lecia istnienia rozgłośni, w akcji pojawią się dodatkowe nagrody w wysokości 30 tysięcy złotych. Wystarczy w specjalnym formularzu na stronie internetowej RMF.FM wpisać swoje dane osobowe.

O godzinie 9:00 antenę RMF FM przejmie Daniel Dyk, a w piątki Aleksandra Filipek. W „Byle do piątku” nie zabraknie loterii RMF FM z Maciejem Dowborem. „Lepszą połowę dnia” poprowadzi nowy duet – Jacek Tomkowicz i Mateusz Opyrchał. W audycji pojawi się „Gorąca Sekretarka”, która wysłucha każdego słuchacza. Natomiast po godzinie 18:00 polityczną rozmowę poprowadzi Marcin Zaborski.

Wieczorem, o godzinie 19:00 dyżur w RMF FM rozpocznie Darek Maciborek. Dziennikarz zaprezentuje najlepszą muzykę pod słońcem, zdradzi wiele tajemnic gwiazd i rozda bilety na najbardziej pożądane koncerty w kraju. We „Wszystko w temacie” Marcin Jędrych i Krzysztof Urbaniak przekażą najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Natomiast w „Dobranocce” między innymi Aleksandra Filipek zaproponuje muzykę, literaturę, rozmowy oraz podcasty.

Marek Piekarczyk powraca do RMF FM

W weekendowe poranki w RMF FM nie zabraknie audycji „Wolno wstać”. W soboty o godzinie 10:00 Aleksandra Filipek w „Co ludzie powiedzą” zaprezentuje opinie zwykłych ludzi na temat gwiazd, polityków, skandali, afer. Natomiast w niedziele w „Lepiej być nie może” dziennikarka przedstawi informacje, plotki, a także porozmawia z gwiazdami i słuchaczami. W weekend nie zabraknie także miejsca dla cyklu „Janusz i Grażynka”.

Popołudniowe pasmo „Kawałek weekendu” poprowadzi Krzysztof Urbaniak. W audycji pojawią się felietony Olbratowskiego – w podwójnej dawce. Natomiast w niedziele od 19:00 – „Numer za numerem w RMF FM”, czyli najpopularniejsze single tygodnia.

W soboty po godzinie 20:00 DJ Jędrych zaprasza na gorącą dyskotekę utrzymaną w klimacie lat 90. W niedzielne wieczory ponownie będzie można posłuchać „Rockandrollowej historii świata”. Marcin Jędrych i Marek Piekarczyk zaprezentują najlepsze gitary świata, najgłośniejsze numery i opowiedzą ciekawe historie związane ze światem rock and rolla. Po godzinie 22:00 pojawią się premierowe odcinki podcastu „Dorwać bestię”.