Ósmy sezon „Top Model” od 2 września w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

2 września telewizja TVN rozpocznie emisję nowego sezonu programu „Top Model”. Jury poszukiwało kolejnej gwiazdy świata mody.

Castingi do ósmej edycji odbywały się w kwietniu i w maju. W jury ponownie zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. W tym sezonie pojawiła się nowość – „złoty bilet”. Dzięki niemu jeden z uczestników zapewnił sobie miejsce w domu modelek, z pominięciem jednego etapu w zmaganiach.

Jury Top Model 8
Jury i prowadzący program „Top Model 8” – fot. TVN / Tomasz Urbanek / East News

W tym roku bootcamp, oprócz nowej formuły, zaskoczy również lokalizacją. Wybranych pięćdziesięciu kandydatów stanie do rywalizacji w Warszawie, miejskiej dżungli, stolicy polskiego świata mody. W następnym etapie na uczestników programu będą czekały kolejne wyzwania. Zadania sprawdzą nie tylko predyspozycje do zawodu, ale również determinację, odporność na stres i umiejętność pracy w ekstremalnych warunkach. Gośćmi ósmej edycji będą m.in.: Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Jerzy Owsiak, Maffashion, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein–Kraśko, Michał Koterski, Natasza Urbańska, Roksana Węgiel i Małgorzata Kożuchowska.

Uczestnicy ósmej edycji „Top Model” walczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modeli i modelek oraz sesję okładkową dla czasopisma „Glamour”. Zwycięzcę wybiorą widzowie w sms-owym głosowaniu.

Program „Top Model” będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 21:30 w TVN, od 2 września. Odcinki talent-show będą również dostępne w serwisie Player.pl.