TVN pokaże ostatnie konkursy Pucharu Świata z Planicy

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Telewizja TVN nada studio przed finałem sezonu Pucharu Świata ze skoczni Letalnica w Planicy. Tam bowiem odbywać się będzie ostatni weekend w sezonie.

O tym, że TVN pojedzie do Planicy poinformował pod koniec studia oraz na Twitterze prowadzący studia, Damian Michałowski. Stacja, podobnie jak w ten weekend, będzie gościć w studiu Magdalenę Pałasz i Jakuba Kota. Współprowadzącym będzie Sebastian Szczęsny. Telewizja planuje nadać je przed zawodami w piątek o godzinie 13:35, w ich przerwie i po zawodach ok. godziny 15:55. W sobotę i niedzielę studio planowane jest na godzinę 9:35, w przerwie i po zawodach, tj. ok. godziny 11:50. Z tego względu TVN nada skrócone wydania programu „Dzień dobry TVN”.

TVN w sezonie 2021/2022 transmituje na głównej antenie konkursy zagraniczne Pucharu Świata w skokach narciarskich. TVN Grupa Discovery nie udzieliła sublicencji Telewizji Polskiej, stąd TVP mogło nadawać tylko konkursy odbywające się w Wiśle i Zakopanem. TVN przez cały sezon obudowywał zawody studiem z materiałami reporterskimi oraz z wywiadami przeprowadzanymi głównie przez Kacpra Merka z Eurosportu. Dodatkowo Player udostępnił za darmo przekaz telewizji TVN do końca marca. Na ten moment nie wiadomo, czy TVN będzie nadawał Puchar Świata w skokach narciarskich w następnym sezonie.