Skoki narciarskie w TVN

TVN za darmo do końca marca w Player.pl

rafs

Platforma Player.pl odkodowała dla wszystkich użytkowników przekaz telewizji TVN. Ma to związek z transmisjami Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Od 17 listopada dostępniono za darmo przekaz telewizji TVN. Widz może bez posiadania płatnego pakietu w usłudze oglądać ten kanał. Do dyspozycji użytkowników są cztery ręczne tryby jakości obrazu (288p, 372p, 560p, 720p, 1080p).

fot. Player/własne

Udostępnienie przekazu ma związek z transmisjami Pucharu Świata w skokach narciarskich, który rozpoczyna się w sobotę, 20 listopada. Transmisje w sezonie 2021/2022 oprócz konkursów w Polsce i mistrzostw świata w lotach pokaże właśnie TVN. Będzie on dostępny najprawdopodobniej do końca marca, kiedy Puchar Świata się kończy.

Aktualizacja 18.11

Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery poinformowało nas, ze kanał TVN będzie dostępny za darmo w Player.pl do odwołania.

Kanał TVN został udostępniony użytkownikom Playera bez opłat i za zalogowaniem, aby jak najwięcej widzów mogło kibicować naszym reprezentantom w trakcie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Jest to dostęp na żywo do wszystkich relacji i programów wchodzących w skład ramówki kanału. Oferta obowiązuje do odwołania – poinformowało Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery. – Natomiast Player oferuje także „Zimowy Pakiet Sportowy”. To najpełniejsza oferta skoków narciarskich i sportów zimowych na rynku (połączona ze standardowym pakietem Playera). Kupując „Zimowy Pakiet Sportowy” użytkownicy mogą cieszyć się z szerszych relacji ze skoków narciarskich, a także innych wydarzeń sportowych, na żywo i na żądanie, oraz bogatej oferty materiałów dodatkowych i programów specjalnych.

Inne transmisje sportów zimowych w telewizji otwartej – PŚ kobiet w biegach narciarskich w telewizji Metro

TVN Grupa Discovery będzie nadawać także w telewizji otwartej, jaką jest Metro, transmisje z Pucharu Świata kobiet w biegach narciarskich. Ma to związek z rozporządzeniem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji ws. ważnych wydarzeń. Wśród nich są biegi narciarskie kobiet. Jest to pozostałość po latach sukcesów Justyny Kowalczyk. Pierwsze transmisje telewizja Metro pokaże w weekend 26-28 listopada z fińskiej Ruki. Komentarz zapewni Eurosport.