TVN ponownie opóźnia premiery seriali w wiosennej ramówce

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN wprowadziła kolejne zmiany w wiosennej ramówce. Pierwszy odcinek premierowego serialu „Szóstka” zostanie pokazany 31 marca, a nie 3 marca – jak wcześniej informował nadawca. Ponadto serial „Chyłka – Zaginięcie”, który swoją premierę miał w portalu Player, będzie emitowany na antenie TVN od 30 marca.

To kolejna zmiana terminów emisji wiosennych premier tvn. Pod koniec stycznia, tydzień po tegorocznej konferencji ramówkowej Grupy Discovery TVN Polska, telewizja TVN postanowiła przesunąć datę premiery wszystkich propozycji stacji. Pierwotnie serial „Chyłka-zaginięcie” miał być emitowany od 23 lutego, a „Szóstka” od 24 lutego.

Chyłka
„Chyłka – zaginięcie” – fot. TVN

„Chyłka – Zaginięcie” to historia kryminalna, w której centrum znajduje się postać tytułowej bohaterki. Małżeństwo Szlezyngierów odkrywa, że zniknęła ich córka, trzyletnia Nikola. Policja, przeszukując dom, nie znajduje śladów porwania. Wszystkie poszlaki wskazują na winę rodziców. Obawiając się postawienia zarzutów, małżeństwo prosi o pomoc Chyłkę, która przybywa na miejsce ze swoim nowym aplikantem – Kordianem „Zordonem” Oryńskim. Serial prapremierowo jest dostępny na platformie Player.

„Szóstka” – fot. TVN

Serial „Szóstka” to opowieść o trzech nieznajomych parach, które zostały włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Jednak warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Aby doszło do przeszczepu nikt nie może się wycofać. Jest to historia o międzyludzkich relacjach i trudnych wyborach. Wewnętrzne napięcia w każdej z par zapoczątkują serię konfliktów, nie tylko między bliskimi.