TVN24 będzie retransmitowane w wybranych godzinach na antenie TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, telewizja TVN postanowiła retransmitować programy emitowane na antenie TVN24.

O zmianach w ramówce TVN poinformował na Instagramie prezenter pogody Maciej Dolega. Program stacji informacyjnej będzie retransmitowany codziennie w godzinach 6:00-8:00 i od poniedziałku do piątku o 16:00-17:00. Informacje dotyczące sytuacji w kraju pojawią się również w ramach porannego programu „Dzień dobry TVN” i tradycyjnie o godzinie 19:00 w „Faktach TVN”.

W najbliższych dniach, do odwołania, zobaczymy się nie tylko na antenie TVN24, ale też na antenie TVN. Łączymy pasma i między 6 a 8 rano, i 16 a 17 popołudniu będziemy na obu antenach – powiedział Maciej Dolega.

Ponadto sygnał TVN24 jest od 11 marca retransmitowany przez niemal cały dzień na antenie TVN24 BiS.

Monika Olejnik
TVN24 BiS retransmituje TVN24 – fot. TVN

Zmiany w ramówkach, odkodowane kanały

Nadawcy telewizyjni oraz operatorzy satelitarni i kablowi wprowadzają zmiany w swojej ofercie. TVP ABC i TVP Kultura emitują więcej programów edukacyjnych, a TVP 1 i TVP 2 pokazują seriale oraz programy dla młodzieży. Ponadto TVP Info, TVN 24 i Polsat News przygotowują specjalne programy przybliżające widzom temat koronawirusa. Natomiast operatorzy kablowi, m.in. Orange TV i Vectra odkodowali abonentom dostęp do wybranych stacji telewizyjnych.