Łukasz Jedliński

Wings For Life World Run ponownie na antenie TVN24. Łukasz Jedliński gospodarzem relacji

mab

8 maja o godzinie 13:00 biegacze z całego świata wystartują w charytatywnym biegu Wings For Life. Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. Transmisja wydarzenia na antenie TVN24 i w TVN24 GO.

Wyścig wyróżnia nietuzinkowa zasada. W przypadku Wings For Life to meta goni biegaczy. Samochód pościgowy poprowadzi po raz kolejny Adam Małysz. Od pierwszej edycji Wings For Life w 2014 roku, telewizja TVN24 relacjonuje te zawody. W tym roku po raz pierwszy studio telewizyjne TVN24 będzie w samym centrum wydarzeń i powstanie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Łukasz Jedliński, gospodarz programu, będzie gościć zawodników, ekspertów i komentatorów. Reporterzy stacji z kolei będą towarzyszyć zawodnikom na całej trasie biegu. Dodatkowo ci, którzy właśnie zakończą zmagania sportowe, będą mogli wsiąść do specjalnego mobilnego studia, żeby od razu, na gorąco zdać swoją relację z zawodów. Wszystkie pakiety na bieg w Poznaniu wyprzedały się w jeden dzień. Ci, którzy nie zdążyli, mogą pobiec z aplikacją w dowolnym miejscu i także wesprzeć zbiórkę.

Relację z biegu Wings For Life będzie można zobaczyć 8 maja w TVN24 i TVN24 GO od godziny 12:50.