Zadebiutowało nowe studio Kanału Sportowego

  • Internet
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

Kanał Sportowy wystartował w czwartek, 4 sierpnia z nowego studia

Nowe studio zadebiutowało w czwartek, 4 sierpnia o godzinie 10:00 w programie dotyczącym spotkań Lecha Poznań i Rakowa Częstochowa w eliminacjach Ligi Konferencji Europy. Mieści się one w Konstruktorska Business Center w Warszawie. Pierwszy program rozpoczęto od przecięcia wstęgi przez Mateusza Borka. Jak podkreślali właściciele, zmienia się tylko jego rozmiar, a cała scenografia nie, ponieważ „oni ją lubią”. Poprzednie było na ulicy Domaniewskiej.

W dniach 28 lipca-2 sierpnia programy odbywały się na patio centrum biznesowego („Moc Futbolu”, „Gra Ekstraklasa”, „Pol Position” – nadany w formie premiery), na stadionie Lechii Gdańsk (program podsumowujący spotkania polskich klubów w el. Ligi Konferencji) i w Muzeum Powstania Warszawskiego („Hołd Park”). Wyemitowano również w formie premiery programy „W Ringu” i „BundesTalk” nagrane w starej siedzibie. Wraz z Kanałem Sportowym siedzibę zmieniła redakcja Weszło, stąd w niedzielę, 31 lipca nie wyemitowano programu „Liga Minus”.

O Kanale Sportowym

Kanał Sportowy nadaje na YouTube od 1 marca 2020 roku. W ramówce można znaleźć głównie programy o tematyce piłkarskiej, a także magazyny dotyczące NBA, Formuły 1, tenisa, boksu, żużla czy mieszanych sztuk walki. Również obecne są programy „Hejt Park” z rozmowami ze sportowcami i osobami z różnych dziedzin kultury, sztuki i polityki. Właścicielami są Mateusz Borek, Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski. Prezesem zarządu jest Maciej Sawicki.