Kolejna edycja akcji „Stylowe Zakupy” z czasopismami Twój Styl i Show

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

11 marca w sprzedaży ukaże się najnowszy numer Twojego Stylu, a 15 marca dwutygodnika Show. W czasopismach będzie można znaleźć specjalny dodatek, który jest częścią siedemnastej edycji „Stylowych Zakupów” – największej akcji rabatowej w Polsce.

Czytelniczki magazynu w dniach od 26 do 31 marca będą mogły skorzystać z kuponów rabatowych do sklepów stacjonarnych, internetowych i salonów usługowych ponad czterystu marek. Akcja będzie dostępna również w serwisie StyloweZakupy.pl. W tym samym okresie czasów w serwisie pojawią się kody rabatowe do sklepów internetowych. Jak informuje organizator akcji, zniżki sięgną nawet 50%.

Sponsorem głównym „Stylowych Zakupów” jest Bank Millenium. Partnerem technologicznym serwisu jest spółka AleRabat.com.

„Trendy wiosna-lato 2021” w Twoim Stylu

W kwietniowym numerze Twojego Stylu znajdzie się także dodatek „Trendy wiosna-lato 2021”, w którym zaprezentowane zostaną inspiracje modowe ze światowych wybiegów oraz przykładowe stylizacje z wykorzystaniem produktów możliwych do kupienia w ramach akcji „Stylowe Zakupy”, wraz z cenami po naliczeniu rabatu.

W tym wydaniu pojawi się również wywiad z Agnieszką Więdłochą, świeżo upieczoną mamą, która w wywiadzie podkreśla, że „nie może uzależniać się od mężczyzny, mimo że go kocha”. Ponadto redakcja czasopisma przedstawi historię Barbary i Jerzego Stuhrów. Nie zabraknie też rozmów, między innymi z Kingą Dębską, Michałem Żurawskim i Robertem Górskim.

Magazyn Twój Styl kosztuje 8,99 zł.

Okładka Twój styl kwiecień 2021
fot. Bauer Media

Małgorzata Socha w Show

Natomiast dwutygodnik Show opublikuje portret Małgorzaty Sochy, która z powodzeniem godzi karierę zawodową z opieką nad trójką dzieci i znajduje jeszcze czas dla siebie. Pojawi się również wywiad z Borysem Szycem, trendy wiosna-lato, a w części poświęconej kuchni tematem przewodnim będzie Wielkanocne śniadanie.

Cena 116-stronnicowego dwutygodnika Show to 3,99 zł.

Okładka Show marzec 2021
fot. Bauer Media