„Eska odwołuje zimę” – Roxie Węgiel poleci ze słuchaczami na Dominikanę

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: mbog

Pod koniec stycznia ruszy kolejna edycja akcji „Eska odwołuje zimę”. Tym razem słuchacze Radia Eska wraz z prezenterami rozgłośni i gwiazdami rynku muzycznego odwiedzą Dominikanę.

„Eska odwołuje zimę” jest coroczną akcją ponadregionalnej rozgłośni – Radia Eska. W ramach zabawy do wygrania są bilety na podróż do ciepłych krajów. W poprzednich edycjach słuchacze radia odwiedzili między innymi Wyspy Zielonego Przylądka, Egipt, Jamajkę oraz Tajlandię.

Podczas 13. edycji zabawy „Eska odwołuje zimę” słuchacze polecą razem z m.in. Krzysztofem „Jankesem” Jankowskim, Olą Kot i Olą Ciupą na Dominikanę. Tegoroczną gwiazdą będzie Roksana Węgiel – młoda piosenkarka, zwyciężczyni Eurowizji Junior. Podróż odbędzie się w terminie od 24 lutego do 3 marca.

Bilety będzie można wygrać od 27 stycznia do 14 lutego. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba wysłać wiadomość SMS pod specjalny numer lub zakupić los za pomocą dedykowanej strony internetowej (płatność on-line). Od poniedziałku do piątku prezenterzy rozgłośni będą oddzwaniać do osób wylosowanych przez system. Po wstępnej weryfikacji, w tym odpowiedzi na pytanie: dlaczego to właśnie Ciebie Eska powinna zabrać na odwołanie zimy, uczestnik będzie miał szansę na wygranie wycieczki dla dwóch osób. Każdego dnia odbędzie się do siedmiu rund, w których do wygrania będzie podróż lub nagrody rzeczowe (gadżety Radia Eska, płyty CD). Ponadto podwójny bilet będzie można wygrać w Eska TV.

Warunkami udziału w zabawie są: ukończenie 18. roku życia, dyspozycyjność w terminie wycieczki oraz posiadanie ważnego paszportu.

Zgłoszenia do zabawy są przyjmowane od 13 stycznia.