„Gotowi na wszystko. Exterminator” od dziś w sieci kin Helios

  • Kultura
Autor: redakcja

Od dziś w kinach sieci Helios najnowsza komedia „Gotowi na wszystko. Exterminator”. To pełna humoru opowieść o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości oraz wystawionej na próbę przyjaźni.

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy fanów. A to wszystko jako zespół o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys związku. Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) jest szeregowym pracownikiem banku. Basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę.

Pewnego dnia za sprawą pani burmistrz (Dominika Kluźniak) powrócą wspomnienia. Okazuje się wielką fanką zespołu i obiecuje wsparcie przyjaciół unijną dotacją, o ile zespół zostanie reaktywowany. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru.

Helios zaprasza od dziś na premierowe seanse przewrotnej komedii w gwiazdorskiej obsadzie „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Bilety są już dostępne w sprzedaży, szczegółowe informacje znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/exterminator.