Grupa ZPR Media z nowym półrocznikiem „Architekt wnętrz”

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

Na rynku ukazał się „Architekt Wnętrz”, półrocznik skierowany do branży wnętrzarskiej oraz osób zainteresowanych najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Wydawcą tytułu jest spółka TIME S.A. (Grupa ZPR Media).

Na treść „Architekta Wnętrz” składają się prezentacje nowatorskich realizacji, rozmowy z wiodącymi architektami, a także artykuły i rady ekspertów, dotyczące innowacyjnych rozwiązań, technologii i najaktualniejszych trendów we wzornictwie. Prezentowane są również oferty firm z branży wyposażenia wnętrz mieszkalnych i komercyjnych oraz przeglądy produktów wykończeniowych i dekoracyjnych. Pojawiać się będą także zapowiedzi i relacje z najważniejszych światowych, jak i polskich festiwali i targów dizajnu. Layout oraz logo tytułu zaprojektował Adam Olchowik.

Niezależnie od zmian stylu życia i funkcjonowania w przestrzeni, jakie nastąpią po pandemii, warto obserwować kierunki rozwoju projektowania wnętrz, wyznaczane przez nowoczesne realizacje, prezentowane w naszym magazynie. W pierwszym numerze pokazujemy siedzibę Banku Nordea w Gdyni stworzoną w duchu 'zero waste’, przestrzeń kreatywną Clay.Warsaw, powstałą w zmodernizowanych wnętrzach dawnego magazynu wojskowego na warszawskiej Pradze, jak również salę multisensoryczną dla osób z dysfunkcjami wzroku w szkole dla niewidomych w Pattai – powiedziała Anna Żmijewska, redaktor naczelna „Architekta Wnętrz” i kierownik działu technika miesięcznika „Architektura-murator”.

Z punktu widzenia naszych stałych Klientów i wieloletnich Partnerów, ten tytuł idealnie uzupełnia ofertę biura reklamy. W tej chwili mamy pełen wachlarz tytułów, zarówno kierowanych do odbiorców indywidualnych, jak i dla profesjonalistów z branży wnętrz – mówi Joanna Hodała, dyrektor handlowy Segmentu Wnętrza.

Architekt wnętrz
Okładka pierwszego numeru „Architekt Wnętrz” – fot. Grupa ZPR Media

Półrocznik „Architekt Wnętrz” jest dystrybuowany bezpłatnie do prenumeratorów miesięcznika „Architektura Murator” oraz do wybranych projektantów wnętrz.