Jaro Sobierajewicz prowadzącym w kanale dla ojców „Jestem Twoim Starym”

  • Prasa
  • Radio
  • Magazyny
  • ZPR Media
Autor: mbog

Spółka Time, wchodząca w skład Grupy ZPR Media, ruszyła z projektem „Jestem Twoim Starym”. W ramach niego uruchomiono kanał w serwisie YouTube, który prowadzi Jaro Sobierajewicz – dziennikarz radia Eska Rock.

Kanał „Jestem Twoim Starym” jest skierowany do ojców, którzy chcą zaoferować sobie i dziecku możliwość wyboru alternatywnej drogi budowania relacji, bez ulegania modom i powszechnym schematom. Twórcy informują, że produkcje będą oferowane dla świeżo upieczonych i przyszłych ojców, którzy nie są zainteresowani cukierkowymi vlogami i poradnikami dla mam, lecz poszukują własnej przestrzeni, oczekujących prawdy o codzienności życia z dziećmi, a nie tylko kolorowych frazesów.

Głównym prowadzącym kanał w serwisie YouTube jest Jaro Sobierajewicz. Jest on dziennikarzem radia Eska Rock oraz ojcem dwójki dzieci.

Moje życie było życiem bardzo typowym, dopóki nie zdecydowałem się na dzieci. No i stało się, musiałem się jeszcze przy tym pogimnastykować, ale o tym wszystkim Wam opowiem. Jeśli chcecie przekonać się, czy warto być Starym. Wszystko Wam tu opowiem. Bez ściemy – powiedział Jaro Sobierajewicz, prowadzący kanał „Jestem Twoim Starym”.

Kanał w serwisie YouTube jest jednym z kilku elementów akcji realizowanej przez Grupę ZPR Media. W ramach projektu „Jestem Twoim Starym” powstają również materiały w formie podcastów i artykuły dostępne na stronie czasopisma „M jak Mama”. Twórcami treści są ojcowie: Paweł Osetek, Jakub Białczak, Szymon Kępka, Piotr Ślusarski, Mateusz Albin.