Jesień 2021 w Polsacie. Zobacz spot [WIDEO]

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Telewizja Polsat zaprezentowała spot wizerunkowy na jesień 2021. Motywem przewodnim jest słońce, które płynąc nad dachami miasta schodzi na ziemię.

Słoneczne kule rozświetlają się promieniami nowych barw Polsatu tworząc charakterystyczny wzór, będący istotnym motywem scenografii i dekoracji. Kule wpadają na plany zdjęciowe programów. Gwiazdy bawią się kulami, wysyłając pozytywną energię. Spot jest spójny z nową identyfikacją marek z Grupy Polsat Plus.

Na planie spotu ramówkowego stawiło się ponad 100 gwiazd z najważniejszych programów stacji. Zdjęcia do tej produkcji były realizowane w kilkunastu lokalizacjach. Zarówno w najmodniejszych miejscach w stolicy, jak i w podwarszawskim lesie oraz nad rozlewiskiem Wisły. Podczas zdjęć wykorzystano ponad 500 różnej wielkości kul wykonanych z materiałów odnawialnych, wypełnionych specjalną mieszanką gazów tak, aby spełniały zadania zaplanowane przez twórców spotu – lekko unosiły się w powietrzu lub toczyły się po ziemi.

W tle spotu Telewizji Polsat można usłyszeć piosenkę Fitz and The Tantrums – „I Just Wanna Shine”. Reżyserem produkcji jest Armin Kurasz.