Kino Kobiet – styczniowe seanse w sieci kin Helios

  • Kultura
Autor: redakcja

Sieć kin Helios zaprasza na pierwszą w tym roku odsłonę cyklu Kino Kobiet. Na Panie czeka moc atrakcji i konkursów oraz przewrotna komedia w gwiazdorskiej obsadzie –  „Gotowi na wszystko. Exterminator”. To pełna humoru opowieść o współczesnych mężczyznach, niespodziewanej miłości, wystawionej na próbę przyjaźni oraz marzeniach młodości.

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy fanów. A to wszystko jako zespół o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys związku. Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) jest szeregowym pracownikiem banku. Basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę.

Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję pozytywnego filmu, na Panie czeka: moc atrakcji, wesołe konkursy i wyborna zabawa w kobiecym gronie. Motywem przewodnim styczniowych spotkań będzie złoto! Na seanse warto pojawić się w złotych bluzkach, sukienkach, a nawet złotych butach – czekamy na fantastyczne karnawałowe kreacje.

Do zobaczenia w kinach Helios w całej Polsce na seansach 15, 17 lub 18 stycznia.