„Łowcy skarbów” i „Agenci. Biuro detektywistyczne” jesiennymi nowościami TV4

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mab

Już 29 sierpnia w TV4 ruszy jesienna ramówka. Stacja przygotowała dla widzów dwie nowe produkcje: „Łowcy skarbów. Kto da więcej?” oraz „Agenci. Biuro detektywistyczne”. W nadchodzącym sezonie nie zabraknie też kolejnych przygód „Policjantek i policjantów” oraz ekipy z serialu „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”.

Od 29 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 TV4 będzie emitować kolejny sezon serialu „Policjantki i policjanci”. Produkcja opowiada o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Widzowie stacji dowiedzą się, czym tym razem mieszkańcy miasta zaskoczą policjantów.

Tego samego dnia premierę będzie miał 13. sezon produkcji „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”. W serialu o wrocławskich śledczych z wydziału naczelnika Kubisa, w rolę którego wciela się Marek Włodarczyk, jak zwykle nie zabraknie kryminalnych zagadek, mocnych wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji, a także zawirowań w życiu prywatnym bohaterów. Dojdzie między innymi do zamachu, który pogrąży komendę w żałobie, a w relacjach między dotychczasowymi przyjaciółmi zajdą poważne zmiany. Emisja od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

Sprawiedliwi. Wydział kryminalny
fot. TV4

Natomiast w piątki o godzinie 20:00 stacja zaprasza na spotkanie z „Gwiazdami kabaretu”.

Nowy serial kryminalny TV4

Od 3 września widzowie Czwórki będą mogli oglądać nowy serial „Agenci. Biuro detektywistyczne”. Historia rozpoczyna się, gdy Adek (Konrad Skolimowski), świeżo upieczony licencjonowany detektyw, orientuje się, że jego siostra zniknęła. Wizyta na policji i spotkanie z komisarzem Pospieszalskim (Bartosz Obuchowicz) utwierdzają go w przekonaniu, że może już nigdy jej nie zobaczyć, jeśli nie weźmie sprawy w swoje ręce. Rozpoczyna własne śledztwo, w którym pomagają mu dwie najbliższe przyjaciółki siostry (Olga Pęczak i Maria Ruddick).

We troje odkrywają, że dziewczyna, posługując się fałszywym imieniem i nazwiskiem, wiodła podwójne życie i miała cały krąg nieznanych im przyjaciół oraz chłopaka – Igora. On także prowadzi poszukiwania na własną rękę i jest w szoku, gdy poznaje całą trójkę i dowiaduje się o drugim życiu swojej ukochanej. Mimo początkowej nieufności postanawiają połączyć siły i szybko przekonują się, że doskonale się uzupełniają. Postanawiają założyć we czwórkę agencję detektywistyczną, w której oprócz spraw klientów, prowadzą swoje prywatne śledztwo, stopniowo ujawniające kolejne tajemnice zaginionej.

Emisja serialu w sobotnie popołudnia, od godziny 13:00 w TV4 (dwa odcinki). Powtórki w Szóstce – w soboty i niedziele o godzinie 20:00.

„Łowcy skarbów” codziennie w Czwórce

Natomiast 5 września zadebiutuje program „Łowcy skarbów. Kto da więcej?”. Będzie to polska edycja międzynarodowego hitu, w którym posiadacze ciekawych przedmiotów mają szansę uzyskać ich profesjonalną ekspertyzę i sprzedać je z pokaźnym zyskiem. Grono kupujących stanowią koneserzy i dealerzy antyków, designu i przedmiotów kolekcjonerskich, którzy gotowi są licytować między sobą, czasem bardzo wysoko, by pozyskać interesujące nabytki do własnych zbiorów, antykwariatów lub sklepów.

Program prowadzi Paweł Orleański, a tytułowi łowcy skarbów czyli kupujący to m.in.: architekt i projektantka wnętrz znana z programu „Nasz nowy dom”, współwłaścicielka galerii Vintage House – Martyna Kupczyk, wielbiciel staroci i przedmiotów z duszą, twórca sklepu Michael’s Bazaar – Michał Nowocin, Naczelny Sklepikarz krakowskiego sklepu Szpeje, specjalista od przedmiotów vintage – Łukasz Barucha, kolekcjoner i koneser antyków – Paweł Papaj, posiadacz olbrzymiej kolekcji antyków, sklepu i rekwizytorni filmowej Antik – Arkadiusz Woźniak, twórca projektu oszklochodzi.pl, znawca szkła, designer i fotograf – Aleksander Prugar oraz Krzysztof Kobyliński – właściciel podwarszawskiego antykwariatu i resvena.pl, pasjonat antyków i designu, współpracujący z duńskimi domami aukcyjnymi.

Program „Łowcy skarbów. Kto da więcej?” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w TV4.