Magazyn Elle wydrukowany na ekologicznym papierze od lutego w sprzedaży

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

5 lutego do sprzedaży trafi marcowe wydanie magazynu dla kobiet Elle. Wydawca poinformował, że od najnowszego wydania gazeta będzie drukowana na matowym, ekologicznym papierze Leipa.

Nowy papier, na którym powstaje magazyn Elle, jest w 100 procentach wyprodukowany z materiałów pochodzących z recyklingu. Papier posiada certyfikat Blue Angel, który jest nadawany tym, którzy skupiają się na procesie przetwarzania surowców i produkcji pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne. Ponadto magazyn Elle jest drukowany w firmie, która jest zasilana energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych.

W dziale moda marcowego wydania Elle czytelnicy znajdą 30 stron przewodnika po trendach w modzie na 2020 rok. Według ekspertów w tym sezonie modne będą ciekawe kapelusze, ubrania w rajskie kolory i roślinne wzory, bermudy i duże torby. W okładkowej sesji pozuje polska modelka Daga Ziober. Ponadto w numerze Robert Kupisz wraz ze swoją muzą, Danutą Stenką, pozuje dla Elle w nawiązującej do 1989 roku sesji mody i wspomina czasy, kiedy rozpoczynała się jego kariera.

Natomiast w dziale magazyn czytelnicy znajdą materiał o tym, jak pieniądze wpływają na miłość i związek, a także czy nie spróbować coraz modniejszego co-livingu, czyli mieszkania ze znajomymi. Dziennikarze sprawdzili również, czy rozstanie z przyjaciółką jest dla kobiety bardziej bolesne niż strata partnera.

Marcowe wydanie magazynu Elle będzie można nabyć od 5 lutego w cenie 9,99 złotych.