Maraton „Więzień labiryntu” już 26.01 w kinach sieci Helios

  • Kultura
Autor: redakcja

W piątek, 26 stycznia sieć kin Helios zaprasza wszystkich kinomanów na porywający Maraton ,,Więzień Labiryntu” wraz z premierowym pokazem finałowej części serii – „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”.

Widzowie zobaczą wszystkie trzy części ekranizacji bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera. Po sukcesie wydawniczym, seria bardzo szybko zdobyła sobie także ogromną widownię kinową i została uznana za najlepszą od czasu „Igrzysk śmierci”.

W finałowej części epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Chcąc ocalić swych przyjaciół muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek…

Start: 26 stycznia 2018, godzina 23:00. Na ekranach:

· „Więzień Labiryntu”

· „Więzień Labiryntu: Próby ognia”

· „Więzień Labiryntu: Lek na śmierć” (PREMIERA!)

Niezapomniana filmowa noc gwarantowana! Helios zaprasza do zakupu biletów na pierwszy w tym roku seans z cyklu NMF – Maraton Więzień labiryntu! Bilety są już dostepne w kasach kin oraz pod adresem: www.helios.pl/nmf_WiezienLabiryntu.