„Narzeczony na niby” – najnowsza polska komedia romantyczna od dziś w sieci kin Helios

  • Kultura
Autor: redakcja

Czy małe, niewinne kłamstwo może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej porażki? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe jest poukładanie wszystkiego od nowa? Kina sieci Helios zapraszają na seanse najnowszej komedii romantycznej „Narzeczony na niby” od najbliższego piątku, 12 stycznia.

Karinie bardzo zależy na stworzeniu pierwszego (tym razem) szczęśliwego związku. Niestety jej mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być nią niezainteresowany. Wystarczy jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko, a  jej uporządkowane życie zamienia się w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okazuje się też, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia… Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy muszą zrobić porządek w swoich związkach i sercach. Romantyczna komedia ,,Narzeczony na niby” jest dla tych, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz dla tych, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

W rolach głównych plejada polskich gwiazd: Julia Kamińska, Sonia Bohosiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Kolak, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Stelmaszyk, Janusz Chabior, Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Vienio.

Narzeczony na niby – ale miłość prawdziwa! Kina sieci Helios zapraszają na premierowe seanse najnowszej komedii romantycznej w gwiazdorskiej obsadzie „Narzeczony na niby”. Bilety są już dostępne w sprzedaży, szczegółowe informacje znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/narzeczony.