Nowa prowadząca w składzie Onet Rano. Debiut w poniedziałek

  • Onet
Autor: rafs

Program Onet Rano ma kolejną nową prowadzącą. To już ósma osoba w zespole.

Jest nią Agnieszka Woźniak-Starak. Ogłoszenie dołączenia jej do zespołu programu nastąpiło w trakcie programu w piątek, 12 kwietnia.  Jej debiut za kierownicą będzie miał miejsce w poniedziałek, 15 kwietnia o godzinie 7:55.

Agnieszka Woźniak – Starak jest świetnym wzmocnieniem zespołu Onet Rano. Cieszę się, że dołącza do nas wyrazista dziennikarka, która znakomicie czuje się w porannych programach na żywo. Doświadczenie Agnieszki, świetny kontakt z widzami oraz jej bliskość z gośćmi programu gwarantują, że każdy poranek prowadzony przez Agnieszkę będzie udanym początkiem dnia dla wielu widzów Onet Rano – mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

Po pierwsze brakowało mi poranków, po drugie bardzo lubię Onet Rano, uważam, że to świetny format, po trzecie uwielbiam rozmawiać z ludźmi i na koniec, kocham jeździć samochodem. To wystarczyło, nie musiałam się zastanawiać. Dołączam do fantastycznego zespołu, co mnie bardzo cieszy. Zaczynałam w radiu, jestem w telewizji, a internet to medium, które łączy jedno i drugie, wyznacza nowe trendy, jest nowoczesne, dlatego trzeba tu być. Dla mnie to proste!mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

Dla prezenterki telewizji TVN od 2013 roku to kolejne nowe wyzwanie w ostatnich miesiącach. Od 15. sezonu programu „Mam Talent!” jest jego prowadzącą wraz z Janem Pirowskim. Wcześniej, bo od września 2022 do czerwca 2023 roku prowadziła program „Dzień Dobry TVN” razem z Ewą Drzyzgą. Gdy była zatrudniona w Telewizji Polskiej, prowadziła także program „Kawa czy herbata?” nadawany w TVP1 oraz „Pytanie na śniadanie” w TVP2.

Onet Rano – więcej prowadzących, niż emisji w tygodniu

Program „Onet Rano” jest nadawany 5 razy w tygodniu. Oznacza to, że, że prowadzących format jest obecnie ośmiu, czyli więcej niż dni tygodnia. Prowadzą go obecnie oprócz Woźniak-Starak także Odeta Moro, Dominika Długosz, Tomasz Sekielski, Bartosz Węglarczyk, Marcin Zawada, Łukasz Kadziewicz i Mikołaj Kunica. „Onet Rano” nadawany od 2016 roku. Początkowo prowadził go Jarosław Kuźniar, który odszedł z Onetu 30 czerwca 2020 roku.

Program Onet Rano to według wydawcy serwisu „najbardziej rozpoznawalna, cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet”. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion projekcji wideo. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie, projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach Onet Rano #Wiem oraz wyjazdowe programy z różnych miast Polski i zagranicy.

Beata Lubecka w „Stanie Wyjątkowym”

To nie ostatnie zmiany w Onecie. Do podcastu politycznego „Stan Wyjątkowy” dołączyła Beata Lubecka, która przeprowadza wywiady z politykami w Radiu Zet. Ogłoszono to w środę, 10 kwietnia podczas specjalnego wydania programu dostępnego dla wszystkich na YouTube. Zastąpi ona Renatę Grochal, która odeszła do Polskiego Radia.