Nowe sezony programów rozrywkowych wiosną w TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Wraz z końcem lutego ruszy wiosenna ramówka telewizji TTV. Oprócz nowych programów, stacja zaprezentuje również kolejne odcinki znanych widzom produkcji, takich jak: „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Usterka”, „Królowe życia”, „Sędzia Anna Maria Wesołowska” i „Ostre cięcie”.

Już 24 lutego TTV rozpocznie emisję dwunastego sezonu „Gogglebox. Przed telewizorem”. W programie grupy przyjaciół, pary oraz rodziny oglądają i komentują wybrane audycje telewizyjne. Ich opinie bywają oryginalne, zabawne, a czasem również wzruszające. Program nie zmieni godziny emisji, premierowe odcinki ponownie będą emitowane w poniedziałki o godzinie 22:00.

Natomiast 27 lutego o godzinie 22:30 stacja pokaże pierwszy odcinek nowego sezonu „Usterki”. Program prezentuje pracę polskich specjalistów od remontów. Ukryte kamery śledzą każdy ruch pracowników, sprawdzając przy tym ich rzetelność. Wykonaną robotę skomentują specjaliści: Adam Milcz, Łukasz Milcz oraz Agnieszka Musiał. W tym sezonie pojawią się również odcinki z gościnnym udziałem bohaterów „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Wiosną powrócą także „Królowe życia”. W nowym sezonie widzowie zobaczą kontynuację walki Dagmary o powrót do zdrowia. Natomiast Rafał i Gabriel – po tym jak postanowili zrobić sobie przerwę – zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. W programie nie zabraknie również dalszych przygód Izy i Kasi. Emisja w piątki o godzinie 22:15.

2 marca TTV rozpocznie emisję nowych odcinków programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska”. W każdym odcinku court show, który powrócił jesienią poprzedniego roku po 8 latach przerwy, widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia. Tym razem akcja programu będzie odbywała się również poza salą sądową. 30-odcinkowy sezon będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:00.

Po krótkiej przerwie na antenę TTV powracają Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt. Eksperci w jubileuszowym sezonie programu „Ostre cięcie” ponownie pomogą wprowadzić zmiany w dotychczasowym funkcjonowaniu salonów fryzjerskich. Nowe odcinki będą emitowane we wtorki o godzinie 22:00, od 3 marca.