Usta Usta 5

Nowy sezon „Usta usta” od 12 kwietnia w Player.pl

mbog

Od 12 kwietnia w serwisie Player.pl będą udostępniane nowe odcinki serialu „Usta Usta”. W piątym sezonie produkcji oprócz stałych bohaterów pojawią się również postacie grane m. in. przez Edytę Olszówkę i Pawła Małaszyńskiego.

W finale czwartej serii Adam rozstał się ze swoją dużo od siebie młodszą żoną, Sarą. Teraz jest sam, ale coraz większą jego uwagę przykuwa właścicielka wynajmowanego przez niego mieszkania – Magda. Kobieta uwikłana jest jednak w romans z żonatym mężczyzną.

Agnieszka już w poprzednim sezonie rzuciła pracę, marząc o własnym wydawnictwie. Jej pełne entuzjazmu przygotowania zwieńczy sukces: znajdzie nową, młodą pisarkę Różę z ogromnym potencjałem. Kornatowska znów będzie świętować sukces w ramionach Michała, swojego partnera – nie tylko – biznesowego.

Nowa rzeczywistość czeka na Krzysztofa. W takiej sytuacji jeszcze nie był nigdy – bez pracy, bez mieszkania i z marnym pomysłem na życie. Przyparty do muru zacznie wciskać podejrzane ubezpieczenia starszym osobom. Na szczęście z pomocą przyjdzie mu Piotrek, który jako szofer luksusowej limuzyny, pozna go ze swoją bogatą klientką – Agatą. Nie spodoba się to zazdrosnemu, a przy tym bardzo narwanemu mężowi kobiety, Marianowi.

Nowy sezon to także czas sukcesów i trudnych decyzji w życiu Izy. Po wielu latach w końcu otrzyma wymarzony awans w pracy. Szybko jednak odczuje jego skutki – dostanie polecenie zwolnienia części swoich pracowników, w tym niepełnosprawnej przyjaciółki, Ulki.

Na pokazach wewnętrznych śmialiśmy się i wzruszaliśmy – to jest powrót do najlepszych czasów „Usta usta”. Aktorzy w koncertowej formie, odważne sceny, inteligentny humor i dobry nastrój utrzymujący się na długo jeszcze po obejrzeniu odcinka mamy gwarantowany – powiedziała Oriana Kujawska, producentka serialu.

W obsadzie znaleźli się ponownie Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska, Marcin Perchuć, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Mateusz Damięcki, Roman Frankl, Marta Chodorowska, Anna Nehrebecka, a także młode pokolenie aktorów – Maciej Marcin Tomaszewski, Łukasz Gawroński, Oliwia Ogorzelska, Aniela Płudowska i Olga Rayska. Dołączą do nich m.in.: Edyta Olszówka, Paweł Małaszyński, Anna Smołowik, Karolina Kominek, Dariusz Biskupski, Katarzyna Pakosińska i Paulina Szostak. Za reżyserię nowych odcinków odpowiada Łukasz Jaworski, producentką jest Oriana Kujawska, autorami scenariusza są Katarzyna Krzysztopik wraz z Wojciechem Bockenheimem.

Bohaterowie Usta Usta 5
fot. Piotr Litwic / TVN

Piąty sezon „Usta usta” trafi do biblioteki Player.pl 12 kwietnia. Kolejne premierowe odcinki publikowane będą w każdy poniedziałek. Poprzedni sezon był emitowany jesienią 2020 roku w TVN.