Player.pl ponownie z biblioteką produkcji bez opłat. Koniec VOD.pl.

  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

18 stycznia wystartowała bezpłatna strefa w Player.pl. Właściciel planuje przenieść do serwisu funkcjonalności i treści z VOD.pl.

Ofertę nowej bezpłatnej strefy Playera będą stanowić programy od TVN Warner Bros. Discovery, ale również premierowe produkcje, a także wielkie hity (np. seriale „Upadek” i „Peaky Blinders”) oraz wydarzenia tworzące bibliotekę serwisu dla wszystkich.

Wszyscy użytkownicy VOD.pl będą przekierowywani do nowej strefy Playera, do której będą mogli zalogować się używając konta TVN (czyli dotychczasowego loginu i hasła do logowania w serwisie VOD.pl).

Darmowe kanały w Player.pl

18 stycznia w serwisie Player.pl udostępniono 15 kanałów nowej generacji opartych o programy i seriale TVN, dostępnych online za pośrednictwem platformy Player. Każda z 15 stacji ma dostarczyć widzom najlepsze wrażenia z oglądania i zmniejszyć do minimum czas, który przeznaczają na odnalezienie programów na wybrany temat. Ramówka złożona jest z popularnych treści, m.in. programów z udziałem Kuby Wojewódzkiego, Magdy Gessler i Anny Marii Wesołowskiej.

Pojęcie telewizji nieustannie zmienia się, bo zmieniamy się my – widzowie. Wszyscy żyjemy coraz szybciej i nie zawsze jesteśmy w stanie dostosować swój plan dnia do ramówki telewizyjnej. Teraz w strefie Playera bez opłat czeka na nas kolejna korzyść i nowość na polskim rynku – poza aż 15 kanałami nowej generacji, już 18 stycznia Player poszerzy się o strefę bezpłatną z wybranym kontentem dostępnym także w modelu catch-up. Przed nami największe medialne wydarzenie 2024 roku w Polsce – wejście platformy MAX, które wymagało przejrzenia i konsolidacji digitalowego portfolio TVN WBD. W związku z tym zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej zbudować i ugruntować pozycję Playera, włączając ogromny potencjał treści VOD.pl do nowej bezpłatnej strefy Playera. Dostęp do naszych programów będzie dzięki temu łatwiejszy i bardziej intuicyjny – mówi Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Magda Gessler
fot. Player.pl

Darmowe stacje w Player.pl są dostępne w zakładce Kanały