Premiera hybrydowej odsłony magazynu Sukces

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

27 listopada na rynku ukazał się magazyn Sukces w nowej odsłonie. Jest to lifestyle’owe czasopismo Gremi Media.

Magazyn Sukces jest kierowany do czytelników prasy biznesowej, ludzi wykształconych i dobrze zarabiających. Redaktorem prowadzącym magazynu i portalu sukces.rp.pl został Andrzej Chojnowski.

Pracując nad aktualnym wydaniem oraz kształtem serwisu, chcieliśmy stworzyć coś innego. Sukces.rp.pl, jak i magazyn, to formaty o zupełnie nowym charakterze na polskim rynku. Jednocześnie wpisują się one mocno w globalne trendy wśród najbardziej prestiżowych dzienników biznesowych na świecie, które mając na uwadze specyfikę, oczekiwania i potrzeby czytelników premium, poświęcają coraz więcej miejsca tematyce dotyczącej stylu życia – mówi Andrzej Chojnowski.

Do przygotowania 120-stronnicowego najnowszego wydania, zaproszeni zostali autorzy znani już z serwisu sukces.rp.pl, jak i goście. W numerze można przeczytać artykuły: Kary Becker, Mai Chitro, Basi Stareckiej czy Piotra Guszkowskiego oraz zobaczyć ilustracje Anny Halarewicz. Za szatę graficzną tego numeru odpowiedzialna była Karolina Żmijewska, wieloletnia dyrektorka artystyczna polskiej edycji Harper’s Bazaar. Na okładce tego wydania wystąpił Michał Kiciński, współtwórca CD Projektu.

To nie tylko autorytet z branży cyfrowej rozrywki, ale człowiek, który dobrze poznał obie strony medalu z napisem „sukces” i potrafi o tym opowiadać w sposób inspirujący – dodaje Andrzej Chojnowski.

Magazyn Sukces
fot. Gremi Media

Magazyn Sukces jest dostępny dla prenumeratorów dziennika Rzeczpospolita. Czytelnicy papierowego wydania otrzymali go razem z piątkowym wydaniem – 27 listopada 2020 roku. Czasopismo udostępniono także wszystkim subskrybentów online oraz na platformach e-kiosk.pl i nexto.pl.