„Prince Charming” już w Player.pl. Czy Jacek znajdzie ukochanego?

  • Telewizja
  • Serwisy wideo
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

12 października na platformie Player.pl zadebiutował nowy reality show. W programie Jacek Jelonek, tytułowy „Prince Charming”, szuka swojego wymarzonego partnera spośród 13 singli w willi w Hiszpanii.

Uczestnicy programu spędzą ze sobą blisko miesiąc. Będą zabiegać o względy 34-letniego Jacka, mężczyzny, który – podobnie jak reszta – poszukuje tego jedynego. Tytułowy „Prince Charming” będzie zabierał wybranych mężczyzn na randki, ale i równolegle będzie żegnał się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Wspólnie spędzony czas zweryfikuje każdą znajomość i rodzące się uczucie.

Prowadzącą i dobrym duchem dla uczestników będzie podróżniczka i influencerka, Aggie Lal, na co dzień mieszkająca w Los Angeles. W willi zamieszkają m.in. 21-letni Jonatan Jądrzyk z Poznania, Wojtek Jordan ze Szczecina na co dzień pracuje w Niemczech oraz stylista Krzysztof Komorowski, który mieszkał kiedyś w USA i Danii, ale aktualnie żyje w Berlinie.

Mocno kibicujemy temu projektowi od samego początku. To odważny program, w którym znaleźli się równie odważni uczestnicy. Mam nadzieję, że widzowie, podobnie tak jak my, docenią wyjątkowych bohaterów tego show, dadzą szansę im i będą trzymać kciuki, by nagroda główna – miłość – trafiła w najodpowiedniejsze ręce – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Player.pl.

Za produkcję odpowiada firma Jake Vision. Produkcja oparta jest na formacie „Finding Prince Charming”, który po raz pierwszy pojawił się w amerykańskim kanale Logo, należącym do ViacomCBS. Pierwsza polska edycja składa się z 21 odcinków.

Odcinki „Prince Charming” udostępniane będą we wtorki i czwartki w Player.pl.