Sprite ze specjalną edycją puszek i butelek inspirowanych grą Cyberpunk 2077

  • Kultura
Autor: mbog

Właściciel marki Sprite – we współpracy z CD Projekt Red – zaprojektował unikalną edycję puszek i butelek z postaciami z gry Cyberpunk 2077. Jest to część kampanii promocyjnej „Sprite ugasi pragnienie graczy”.

Marka Sprite jest obecna w świecie gier już od kilku lat. Tym razem nawiązała współpracę z twórcami gry Cyberpunk 2077, która już niebawem trafi do graczy na całym świecie. Hasłem przewodnim kampanii jest „W 2077 pragnienie to przeszłość”, które w symboliczny sposób łączy świat gry ze światem Sprite.

Wspieranie graczy jest częścią filozofii naszej marki już od kilku lat. Dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że możemy stworzyć dedykowany produkt dla fanów gry Cyberpunk 2077 – informuje Małgorzata Budnik, Senior Brand Manager Flavors, Coca-Cola Poland.

Limitowana edycja napoju jest dostępna na rynku od listopada. Na puszkach i butelkach Sprite, obok postaci ze świata gry, znajdują się także kody promocyjne, dzięki którym codziennie można będzie wygrać gry Cyberpunk 2077 oraz vouchery do sklepu CD Projekt Red Gear. Promocja rozpocznie się 19 listopada. Ponadto właściciel marki informuje, że z okazji nadchodzącej premiery marka Sprite przygotowuje szereg aktywności dla fanów gry.

Cyberpunk 2077 to gra role-playing rozgrywająca się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, groźnych netrunnerów i błyskotliwych korpohakerów. Gracze wcielają się w postać V – cyberpunka stawiającego pierwsze kroki w najniebezpieczniejszym mieście przyszłości. Premiera gry odbędzie się 10 grudnia.