Specjalny odcinek „36,6” i program „Uwaga! Koronawirus” w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W sobotę, 14 marca widzowie TVN będą mogli obejrzeć specjalny odcinek programu „36,6”. Natomiast od 16 marca stacja będzie pokazywać nowy program „Uwaga! Koronawirus”.

14 marca program „36,6” po raz pierwszy będzie nadawany na żywo. Specjalny odcinek w całości będzie poświęcony problemowi koronowirusa.

Prowadzący Ewa Drzyzga i profesor Krzysztof Łabuzek porozmawiają z autorytetami w dziedzinie medycyny. Postarają się znaleźć odpowiedzi na najważniejsze obecnie pytania. Widzowie programu dowiedzą się, co należy wiedzieć o wirusie oraz jak chronić siebie i bliskich. Ponadto dziennikarze przedstawią fakty i mity dotyczące wirusa.

Specjalny odcinek „36,6” będzie można obejrzeć w sobotę o godzinie 18:00 w telewizji TVN.

Specjalne programy w TVN

W związku z epidemią koronawirusa, od 14 marca telewizja TVN będzie retransmitować poranek TVN24 – „Wstajesz i wiesz”. Natomiast od 16 marca widzowie stacji będą mogli również oglądać „Fakty po południu”. Wstępnie telewizja planuje retransmitować stację informacyjną w wybranych godzinach do 29 marca. Ponadto od poniedziałku TVN będzie pokazywać specjalny program na żywo „Uwaga! Koronawirus”. Będzie emitowany o godzinie 19:25, tuż po „Faktach TVN”.

Zmiany w ramówkach, odkodowane kanały

Nadawcy telewizyjni oraz operatorzy satelitarni i kablowi wprowadzają zmiany w swojej ofercie. TVP ABC i TVP Kultura emitują więcej programów edukacyjnych, a TVP 1 i TVP 2 pokazują seriale oraz programy dla młodzieży. Ponadto TVP Info, TVN 24 i Polsat News przygotowują specjalne programy przybliżające widzom temat koronawirusa. Natomiast operatorzy kablowi, m.in. Orange TV i Vectra odkodowali abonentom dostęp do wybranych stacji telewizyjnych.