„Strefa Euro 12:00” w Interii i Ipla TV. Prowadzącą Paulina Czarnota-Bojarska

  • Telewizja
  • Interia
  • Polsat
Autor: mbog

11 czerwca na portalu Interia.pl oraz w serwisie Ipla TV zadebiutuje codzienny program na żywo – „Strefa Euro 12:00”. Nowy format będzie poświęcony piłkarskim rozgrywkom i emocjom związanym z kibicowaniem naszej drużynie. Poprowadzi go dziennikarka Polsatu Sport Paulina Czarnota-Bojarska.

„Strefa Euro 12:00” to nowy format studyjno-felietonowy, przygotowany we współpracy Ipla TV i portalu Interia.pl, który przybliży widzom piłkarskie rozgrywki, m.in. te z Mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2020. Paulina Czarnota-Bojarska codziennie będzie zapraszać do studia ekspertów i komentatorów, aby wspólnie z nimi dyskutować o meczach, piłkarzach, akcjach i innych ważnych wydarzeniach, a także przyglądać się najnowszym informacjom na temat reprezentacji Polski.

Producenci przygotowali w ramach programu także kilka bloków tematycznych takich jak: sonda uliczna w ramach cyklu „Blondie pyta”, przegląd treści w internecie pod kątem wydarzeń z turnieju czy łączenia na żywo z ekspertem sędziowskim Sport.Interia.pl Łukaszem Rogowskim, który będzie omawiał decyzje sędziowskie. Widzowie będą mieli również okazję zapoznania się z pojęciami piłkarskimi z perspektywy młodych talentów ze szkółki piłkarskiej oraz wieloma relacjami dziennikarzy Polsatu Sport i Interii prosto ze stadionów EURO 2020.

Będziemy analizować na bieżąco wszystko to, co najważniejsze dzieje się podczas turnieju. W naszym programie znajdą się także najświeższe informacje z obozu naszej kadry, łączenia ze stadionami i doskonała rozrywka – mówi Paulina Czarnota-Bojarska, prowadząca „Studio Euro 12:00”.

Na nowy format składają się 32 odcinki, które będą pojawiać się na platformie Ipla TV oraz w portalu Interia.pl codziennie o godzinie 12:00 od 11 czerwca do 12 lipca. Wkrótce po emisji na żywo program będzie można oglądać, również bezpłatnie, jako materiał VOD.